З чого побудувати будинок - моноліт або цегла?

Свій будинок - не розкіш. Наявність даху над головою - одна з базових людських потреб.

Выбрать отделку потолка на сегодняшний день очень трудно. Есть большой выбор материалов. На сайте https://g-stroy.biz.ua представлены потолочные плиты, которые никогда не выйдут из моды. Купить вы можете по выгодной цене.

З чого побудувати будинок, або цегла проти безшовного моноліту

Ідеально, якщо ця «дах» знаходиться над будинком мрії, відповідному уявленням про комфорт і затишок. Він може бути фортецею з амбразурою і бійницями, а може - родовим гніздом з дитячим лепетом і затишним каміном.

У будь-якому випадку, приватний будинок - не надмірність, а свідомий, зрілий вибір. Прийнявши рішення про його будівництво, майбутній домовласник повинен визначитися з технологією зведення і вибором матеріалу для стін.

Сучасна індустрія малоповерхового житлового будівництва має багатий досвід як традиційного, так і інноваційного будівництва і залишає великий простір для маневру.

Проведемо порівняльний аналіз двох найбільш популярним технологій індивідуального будівництва: традиційного цегляного будинку та інноваційного моноліту.

Особливості цегляного будинку

Багатовікова історія цегли зводить його в ранг найбільш популярного будматеріалу, незважаючи на те, що сучасні технології продукують інноваційні методи і матеріали небаченими темпами. Багато що змінилося з плином часу. Змінився склад цегляних блоків і способи його промислового виробництва, але до цього дня цегляний будинок - це тепло, довговічні, статусно і респектабельно.

Не варто порівнювати цегла півстолітньої давності (в такий забудові досі проживає чимало людей) з сучасним, оскільки різниця виявиться очевидною на користь нової модифікації. Цегла, що виготовляється сьогодні - керамічне легке виріб з величезною ступенем міцності при відмінних теплозберігаючих якостях. Ефект теплоізоляції досягається наявністю порожніх отворів в керамічному блоці. Всередині будинку, складеного в 2,5 цегли, навіть у великій (до -30 ͦ) мороз будуть зберігатися комфортні +15 ͦ. Експериментально доведено, що цегляні стіни товщиною 0,8 м по якостям теплосохранності можуть бути прирівняні до дерев'яних стін двометрової товщини.

Переваги цегляного будівництва

Будучи класикою, не втрачає актуальності, цегляні будинки мають незаперечні переваги. Серед них особливо показовими є:

1. Довговічність.

При дотриманні ГОСТІВСЬКА правил зведення, термін безремонтної служби цегельних фасадів може досягати 120-150 років. Відомі історичні споруди багатовікової давності, які не втратили експлуатаційної функціональності донині.

2. Пожежна безпека.

3. Відмінна шумоізоляційний (завдяки пористій структурі і наявності отворів).

4. Стійкість до перепадів температур з амплітудою в 100 ͦ (від -50 ͦ до +50 ͦ).

Ця якість дозволяє використовувати такий будматеріал в різних кліматичних поясах.

5. атмосфероустойчива, що не боїться опадів ні в якому з існуючих видів.

6. Біологічна стійкість до грибкового ураження (пліснявіння) і пошкодження гризунами чи комахами.

7. Нешкідливість і екологічність, оскільки в складі - тільки природні матеріали.

8. Повітропроникність, що дозволяє стінам «дихати».

9. Зразкова естетичність, що дозволяє обходиться без додаткової обробки.

Сучасний цегла випускається в різних колірних варіантах (від стандартних до нетрадиційних), тому вибрати зовнішній вигляд для будинку своєї мрії можна ще до початку будівництва.

10. Універсальність будівель.

Для цегли не існує обмежень ні у виборі стилю, ні у виборі форми (яка може бути будь-який завдяки невеликому розміру цегляних блоків).

«Екзотичний» моноліт

Сучасні інновації не стоять на місці і викликають до життя нетрадиційні технології зведення приватних будинків. До них можна віднести монолітний будинок, все частіше зустрічається в рейтингу популярності. Його головна особливість - наявність нестандартної технології, що має на увазі:

попереднє зведення особливої опалубки;

монтаж в ній арматурного каркаса;

заливка бетону;

його ущільнення.

Причому, ця технологія є універсальною і може бути застосована для спорудження як фундаменту будинку, так його стін і інших елементів конструкції. Головний мінус - труднощі будівництва в зимовий період, викликані необхідністю додаткового використання антиморозних інгредієнтів.

Переваги монолітних будівель

Будинки, що зводяться монолітним способом, має ряд видимих переваг, серед яких:

Стислі терміни безшовного монтажу в порівнянні з цегляною технологією.

Можливість заливки будь-яких (навіть дуже химерних і криволінійних) архітектурних форм.

Довговічність (за умови дотримання технологічних ГОСТів).

Фінансові вигоди в порівнянні з цегляним будівництвом, пов'язані з меншою вартістю бетону.

Відмінна теплоізоляція завдяки відсутності швів в моноліті.

Водонепроникність при повенях.

Менша товщина стін.

Відмінна сейсмостійкість.

Стійкість перед просіданнями.

Чому зведення будинку слід довірити професіоналам?

Крім перерахованих переваг, кожна з описаних технологій має свої підводні камені. Тому, роздумуючи, що вибрати в якості матеріалу для майбутнього будинку, слід мінуси обумовити окремо.

Будівництво будинку - багатоетапний процес, в якому всі ланки взаємопов'язані. Можна побудувати будинок власними силами / знаннями / вміннями, але лише в тому випадку, що таких знань і навичок досить. Бажаючи заощадити на несуттєве, є ризик втратити головного. Лише доручивши «будівництво життя» професіоналам, можна гарантувати її якість і відповідність очікуваного результату.

Зведення цегляного будинку - дорогий, нешвидкий і трудомісткий процес (виду малого розміру укладаються на розчин цегляних блоків). Щоб до холодів звести стіни, довірте кладок досвідченим фахівцям. Багаторічний досвід і вміння передбачати найменші нюанси стануть гарантією якості їх роботи.

Також існує небезпека для аматорів помилитися з «точкою роси». Її перебування всередині цегляної стіни стане причиною появи конденсату. Професіонал такої помилки не допустить.

Зведення монолітних конструкцій економічно вигідно і більш оперативно, але також вимагає професійного підходу в попередніх розрахунках опалубки / арматури / бетону на 1 кв.м. Залежно від обраного металу - змінюється навантаження на фундамент. Припуститися помилки в розрахунках - приректи всю будівництво на неуспіх. Також професійний підхід необхідний у виборі оптимального типу опалубки (існує кілька видів знімною і незнімної модифікації).

Висока кваліфікація досвідчених фахівців - фактор, що визначає успішний результат будівництва.

Довіртеся професіоналам.

Copyright © . All Rights Reserved