Нюанси правильного вибору жалюзі

Тряпчані вертикальні жалюзі білі Лайн Окнолія

Нюанси правильного вибору жалюзі

При підборі жалюзі для приміщень, де керівництво та персонал проводять більшу частину часу, враховується стиль інтер'єру. Це справа смаку осіб, які відповідають за вибір. Інформація з сайту https://oknolia.com/ua/

У модельному ряду виділяються:

Дерев'яні горизонтальні жалюзі додадуть шарму;
Вертикальні жалюзі принесуть офіційний тон;
Римські штори створять ауру будинку та затишку.

Вибір пов'язані з тими актуальними завданнями, які покладені дані конструкції у певних приміщеннях. Наприклад, якщо потрібно декорувати актову залу, ті рішення, за допомогою яких закривають віконні ніші.

У такому випадку кращі:

мультифактурні вертикальні моделі;
вертикальні жалюзі із тканини;
рулонні штори.

Рулонні штори день ніч білі Окнолія
У кімнаті, яка обладнана проектором, рекомендовано блекаут-систему. Монтаж робиться безпосередньо - під вертикальні або матер'яні штори. Як альтернативу, можна вибрати темне полотнище, але тільки для вертикальних моделей.

Найчастіше у спортзалі широко відчиняють вікна. Непогано виглядають на них горизонтальні жалюзі. Ці вузькі, високо розташовані ніші закриваються і рулонними шторками.

У шкільних класах прийнято створювати сприятливу атмосферу, що сприяє навчанню. Крім захисту від пекла, неприпустимо відволікання уваги учнів. З цією метою краще зупинити вибір на вертикальних матер'яних жалюзі. За допомогою механічного регулювання керується природне освітлення.

Порада. У класах для творчості та рукоділля доречні яскраві кольорові контрасти, що відповідають креативному настрою.

У комп'ютерному залі необхідний захист від сонця. Тому жалюзі повинні бути добротними, щоб захистити екрани від перегріву. Для цього підходять як горизонтальні, і вертикальні рішення.

При виборі рулонних штор, сам матеріал менш значимий. Такі моделі функціонують за принципом «Блекаут», перешкоджаючи проникненню натурального світла, але не затемняючи повністю інтер'єр.

Для фойє, холів та гардеробних підходять укорочені мультифактурні вироби, які декорують отвори, не закриваючи при цьому підвіконня.

У санвузлах і в хозблок зазвичай встановлюють горизонтальні або вертикальні конструкції, які приховують інтер'єри від цікавих поглядів. До того ж, підтримується чистота.

Для медкабінетів підходять білі класичні варіанти. Ідеальні металеві жалюзі, а також вертикальні, що сприяють кращому освітленню та підтримці стерильності.

У бібліотеці бажано повісити такі штори, що дозволяють регулювати рівень освітленості. Світло, що падає на видання, негативно позначається, оскільки з часом відбувається вигоряння. Тут підходять горизонтальні моделі з алюмінію. Вертикальні жалюзі також будуть доречними. Тканини збирають пилюку, тому сюди їх вішати зовсім недоцільно.

Для харчоблоку оптимальним рішенням є металеві чи пластикові моделі. Можна їх розташовувати як по горизонталі, так і по вертикалі. Чистяться вони з легкістю, на відміну текстилю. Крім того, не поглинають аромати. Відповідно до санітарних вимог, жалюзі підходять для монтажу на кухні.

Крупногабаритні панорамні склопакети – найчастіше явище в освітніх закладах. Ефектно виглядають на них мультифактурні вертикальні жалюзі. Варто розглянути й рулонні варіанти. Пристрій здатний працювати в автоматичному режимі, тобто з пульта або спецпанелі.

Copyright © . All Rights Reserved