​Блок живлення світлодіодів

Блок живлення світлодіодів є найважливішою частиною установки, що живить світлодіодну систему освітлення. На те, який блок живлення для світлодіодної стрічки ми виберемо, впливатиме місце її встановлення, а також потужність нашої системи. Вибираючи блок живлення для світлодіодів на сайті https://amperok.com.ua/cat_osvitlennja/cat_strichka_led_ta_aksesuary/cat_bloky_zhyvlennja/cat_blok_zhyvlennja_24_volt/, ми завжди повинні пам'ятати і про запас потужності, який має становити щонайменше 10% по відношенню до всієї нашої установки. Якщо все наше освітлення буде 90 Вт, краще вибрати блок живлення для світлодіодів потужністю 100 Вт.

Ми можемо розділити різні типи джерел живлення в основному за напругою (12 і 24 В), а також за місцем їх встановлення. Модульні джерела живлення - це типові трансформатори для приміщень, тоді як на вулиці ми використовуватимемо герметичні трансформатори з вищим класом захисту. Це два основних типи, на додаток до яких у нашому магазині є такі:

Блок живлення для світлодіодних коробок – для встановлення у популярні коробки fi60.

Меблевий блок живлення - невеликий трансформатор для світлодіодів, що ідеально підходить для меблевого освітлення.

Ультраплоский блок живлення - плоский блок живлення для світлодіодного освітлення, який зможемо сховати в алюмінієвий профіль.

Вставний блок живлення - світлодіодний блок живлення, оснащений контактним штекером та штекером постійного струму.

Джерело живлення для DIN-рейки – ідеально підходить для монтажу на DIN-рейку.

Як обрати правильний блок живлення?

Джерело живлення для світлодіодної стрічки має бути потужнішим, ніж вся установка (запас потужності 10%), і живити ділянку завдовжки не більше 5 метрів. Для більш довгих ділянок блок живлення світлодіодної стрічки повинен бути підключений таким чином, щоб струм поступово досягав кожного світлодіода на стрічці, і вся стрічка світилася рівномірно. Правильний вибір джерела живлення та його встановлення забезпечать тривалий термін служби та безперебійну роботу нашого освітлення.

Коли нам потрібно запитати світлодіодну стрічку завдовжки 20 метрів і більше, тоді варто використати більшу кількість невеликих блоків живлення. Вони повинні бути підключені в двох місцях, щоб найвіддаленіша ділянка стрічки від джерела живлення не перевищувала вищезазначеної межі 5 метрів. Також буде цікаво підключити одне джерело живлення в кількох місцях, але пам'ятайте, що трансформатори для потужних світлодіодів мають вбудований радіатор.

Джерела живлення для світлодіодів 12В І 24В

Блоки живлення для 12-вольтових світлодіодів – найпопулярніші трансформатори, які ми можемо знайти на ринку світлотехніки. Найчастіше при виборі блоку живлення для світлодіодної стрічки слід шукати саме трансформатор з таким позначенням. Блок живлення світлодіода 12 В має три важливі характеристики, це потужність, напруга та сила струму. Потужність - це добуток напруги та сили струму, тому дуже простим способом ми зможемо розрахувати потужність джерела живлення, маючи лише його значення напруги та сили струму.

Блок живлення для світлодіодів 24 стає все більш популярним рішенням для установки. При використанні 24-вольтового освітлення ми зможемо отримати вдвічі більше світла, що, безумовно, зменшить потужність всієї установки. Блок живлення LED 24V випускається в аналогічному виконанні, що блок живлення з маркуванням 12V. У нашому магазині ви знайдете трансформатор для світлодіодної стрічки 24В у модульному, герметичному та ультратонкому виконанні.

Світлодіодні джерела живлення 24 Як і раніше, найчастіше використовуються в типових лампах, таких як садові світильники або світлодіодні галогенні лампи. Знижена напруга у разі цього типу освітлення дає нам можливість більш широких конфігурацій, таких як зміна кольору світла або приглушення та освітлення світла.

Copyright © . All Rights Reserved