Генератори для сільських місцевостей

Для приватного сектора вигідно використовувати гранично компактні версії дизельних генераторів потужністю не більше 3 кВт. В силу того, що на 1 кВт такі двигуни спалюють не більше 400 грамів палива, то собівартість виробленої електрики опиниться на низькому рівні. І таке обладнання можна з легкістю використовувати вже в якості стаціонарного джерела енергії. Наприклад, влітку, коли доводиться запускати кондиціонери, «люблячі» якісне напруга. І дизельні генератори гарантовано дають однофазну напругу з правильною синусоїдою.

Прекрасным выбором дизель генератор 100 квт будет для вашей дачи.

Наявність виходу на 12 В також можна вважати позитивною опцією - поки ДВС працює на відносно невеликих оборотах (до 3 000 об / хв) і при 75% потужності, будь-який акумулятор можна зарядити. І використовувати для техніки, що працює від постійного струму. В останньому випадку витрата палива ще більш знижується.

Двигуни даних генераторів мають повітряний тип охолодження, який дозволяє ДВС не перегріватися навіть в умовах літньої спеки. Заводяться за допомогою магнето, відмінного дешевизною і надійністю. Топові моделі генераторів, часто встановлюються на колісне шасі, оснащуються ще і стартером, що дозволяє запускати ДВС простим поворотом ключа.

Для цехів, в яких постійним чином працюють верстати, розумно купувати трифазні дизельні генератори великої потужності - аж до 320 кВт, які мають властивість відрізнятися підвищеним «апетитом», тобто вони можуть спалювати до 60 літрів солярки протягом години. Може здатися багато, але якщо порахувати отриману енергію, то її собівартість виявиться зниженою і таке обладнання можна сміливо використовувати у вигляді джерела дешевої енергії. Наявність системи AVR дозволяє запускати ДВС в повністю автоматичному режимі при знеструмленні цеху. Але навіть якщо системи AVR немає, то можна придбати більш спрощену версію зі стартером - при наявності потужного акумулятора, дизельний ДВС з підвищеним рівнем стиснення, все одно стартує з легкістю і починає виробляти гранично дешеву енергію.

Copyright © . All Rights Reserved