Хімчистка шкіряної куртки в Києві

Шукаєте, де зробити якісну хімчистку сорочки в Києві? Скористайтеся послугами хімчистки Masterskaya: ми дбайливо чистимо і перемо сорочки з найбільш делікатних тканин, у тому числі зі шкіри, шовку, з декоративними елементами. Для того, щоб сорочка менше м'ялася і тривалий час зберігала свій відпрасований вид ми використовуємо апрет, який володіє антистатичним, захисним і структурують дією.

Послуга хімчистки шкіряних курток в Києві

Хімчистка шкіряної куртки — це послуга хімчистки «Masterskaya», яка передбачає професійний підхід і використання преміальних коштів при роботі з виробами з натуральної шкіри. Тепер на сторінці www.masterskaya24.com.ua/himchistka-kozhi/himchistka-kozhanoi-kurtki у кожного є можливість повернути первозданний вигляд улюбленої речі навіть після серйозних забруднень.

Здати натуральну шкіряну куртку в хімчистку рекомендується при виникненні плям і засаленостей. Самостійне видалення таких забруднень може призвести до пошкодження матеріалу. Фахівці компанії гарантують індивідуальний підхід до кожної речі і збереження матеріалу. Обробка здійснюється з використанням безпечних складів. У нас діє швидка кур'єрська доставка виконаного замовлення до 23:00, клієнт може розраховувати на пунктуальність співробітників.

Чому ми

Чистка шкіряних курток в нашій хімчистці здійснюється за допомогою сучасного обладнання та сертифікованих засобів. У нас проводиться чистка, сушка і тонування верхнього одягу, який освіжає матеріал і маскує невеликі дефекти. Завдяки цьому виробу повертається вид максимально близький до нового. Популярне питання: скільки коштує хімчистка шкіряної куртки в Києві? З актуальним прайсом рекомендуємо ознайомитись на сайті masterskaya24.com.ua.

Переваги замовлення хімчистки шкіряної куртки в Masterskaya:

  • доступна ціна на хімчистку шкіряної куртки в Київі та система знижок;
  • швидка робота і кур'єрська доставка (чиста шкіряна куртка буде доставлена протягом 10-14 днів);
  • вам не доведеться нікуди йти, адже кур'єр сам забере брудний одяг;
  • ми використовуємо тільки безпечні хімічні склади і підбираємо оптимальний метод обробки;
  • професійні консультації наших співробітників — ще одна перевага хімчистки.
  • попереджаємо про всі ризики, пов'язані з обробкою шкіри

Щоб скористатися послугою, зателефонуйте нам по телефону або скористайтеся формою онлайн-замовлення.

Copyright © . All Rights Reserved