​Офісні будівлі від LLENTAB

Компанія LLENTAB успішно розширює свою діяльність за рахунок генерального підряду на будівництво промислових, комерційних, складських, логістичних, рекреаційних та спортивних об'єктів, а також багатоповерхових офісних будівель. Таким чином, перераховані складські та виробничі приміщення не вичерпують пропозиції компанії. Величезну популярність набувають офісні будівлі з холом і іншими рішеннями. Офісні будівлі зі збірних елементів дозволяють швидко і з мінімальними фінансовими затратами створити об'єкт, який стане вітриною будь-якої компанії. LLENTAB пропонує будівлі, що поєднують в собі сучасний вигляд, передові дизайнерські рішення і неймовірну функціональність. Офісні будівлі, створені LLENTAB, дозволяють створити привабливу і доброзичливу робочу середу, замовити проєкт офісу можна за посиланням https://www.llentab.ua/stalevi-budivli/ofisni-budivli/ прямо зараз. Економічні та представницькі офісні будівлі - рішення, яке можна рекомендувати будь-якої компанії. Сталеві зали з офісом в центрі будівлі - це рішення в першу чергу для компаній, які цінують універсальність і адаптацію до своїх потреб. Звичайно, в дизайні враховані всі потреби, тому простір холу може включати в себе всі соціальні та офісні приміщення, такі як роздягальні, туалети, їдальні, а також офіси. Багаторічний досвід роботи в галузі дозволяє нам подбати про кожну деталь. Завдяки цьому планування приміщень, освітлення, акустичні параметри, теплової комфорт і естетика відповідають найвищим вимогам. Про це вже дізналися багато клієнтів, і до них обов'язково варто приєднатися.

Фахівці, що працюють в LLENTAB, завжди надають професійні консультації та допомогу, щоб ефект виправдав всі очікування. Тому вже на стадії проектування враховують не тільки призначення залу, а й план забудови, в якому враховується розташування споруди на ділянці, оптимальне розташування під'їздів, під'їзних шляхів або розташування паркувальних місць. На наступному етапі створюється план, що містить планування кімнат, їх розміри і взаємне розташування на кожному поверсі, зовнішній вигляд холу, а також дизайн сантехнічних, електричних та інших елементів конструкції. У LLENTAB пріоритетом є розуміння способу мислення і дій організацій, яким вона служить. Спроектовані і побудовані об'єкти виконують ряд різних функцій, кожна з яких надзвичайно важлива для всього функціонування компанії. Саме тому компанія LLENTAB пропонує сталеві цеху, які добре працюють у всіх галузях і відповідають різним вимогам.

Види сталевих конструкцій LLENTAB 

У нашій пропозиції представлені різні типи сталевих конструкцій. Разом з нашими клієнтами ми оцінюємо і вибираємо кращий варіант, адаптований до діяльності, яка буде здійснюватись всередині будівлі.

Конструкції без внутрішніх колон. Перший тип конструкції - це конструкції без внутрішніх колон. Такі конструкції використовуються всюди, де необхідно великий простір всередині будівлі. Однак, що стосується установки перегородок всередині будівлі, вони можуть бути встановлені за бажанням замовника.

Багатопрогоновий конструкція. Ще один вид металоконструкцій - це багатопролітні конструкції. Їх зводять колонами всередині будівлі, забезпечуючи рівномірну його навантаження. Витрати на будівництво такого типу об'єктів набагато нижче, ніж для конструкцій, що не містять колон всередині будівлі.

Міжповерхові конструкції. Міжповерхові конструкція відрізняється тим, що балки перекриття рівномірно розміщені всередині конструкції у бічних стін. Такий тип конструкції найкраще підходить для об'єктів, призначених для торгових центрів, виробничих цехів або складів.

Конструкції на основі балок 

  1. Підвісна конструкція - цей тип конструкції піднімається не за балки, а підвішується на фланцях залізничних кранів, які поєднані з основною рамою конструкції.
  2. Підвісна конструкція - утримується балками кранів і залізничних кранів. 
  3. Конструкція стіни - Одна сторона підкранової балки підтримується опорою рами, а інша сторона виступає за край. 
  4. Змішана конструкція.

Copyright © . All Rights Reserved