Способи укладання вологостійкої фанери

У нашому сьогоднішньому огляді ми розглянемо використання фанери в якості чорнового статі. Як правило, це база для такого підлогового покриття як паркет, дошка з масиву дерева, ламінат, лінолеум. Фанера служить для вирівнювання основи, з тим, щоб поверхня підлоги була ідеально рівною, без перепадів і інших дефектів.

Купить пластырь от бородавок, который гарантированно поможет, вы можете на сайте по выгодной цене.

Разом з тим, іноді відповідно до проекту фанера вищого сорту укладається в якості "основного" статі, покривається лаком і виглядає цілком презентабельно, але все-таки сучасний ремонт передбачає використання більш респектабельних матеріалів.

Яку фанеру ми рекомендуємо використовувати?

Товщина

Фанера складається з декількох шарів деревини, спресованих і проклеєних. Чим більше шарів - тим товщі, міцніше і надійніше покриття. Листи фанери, оптимальні для пристрою чорнової підлоги, повинні мати не менше 11 шарів і бути в товщину не менше 16 міліметрів.

Марки

Для використання в побутових цілях у внутрішніх приміщеннях ми рекомендуємо марки ФК і ФСФ. Фанера марки ФК має середню водостійкістю, шари проклеєні клеєм на основі карбамідних смол. Фанера марки ФСФ має підвищену вологостійкість, клейовим складом на основі фенолформальдегіда просякнуті не лише шари, але і верхній шпон.

Деревина

Для виготовлення фанери використовують деревину як хвойних, так і листяних порід. Для внутрішніх робіт ми рекомендуємо березову фанеру, за своєю якістю вона найкращим чином підходить для влаштування підлоги.

Якість

Якість фанери залежить від сорту. Перший і другий сорт відрізняються високою якістю і незначною кількістю дефектів. Третій і четвертий сорти істотно гірше, менш міцні і не годяться для чорнової підлоги.

Набір інструментів для роботи

дриль / перфоратор

шуруповерт

електролобзик

молоток

будівельний рівень

скотч.

Способи монтажу фанери

Підстава для укладання фанери - це, як правило, бетонний або дерев'яна підлога. Якщо поверхня відносно рівна, то прямо до неї і кріпимо фанеру. Старий дерев'яний настил видаляти не потрібно, навіть якщо дошки зносилися, розсохлися і скриплять. Якщо ж поверхня має суттєві нерівності - спочатку монтуємо лаги як основу для фанерних листів. Розглянемо три ці способи більш детально.

Copyright © . All Rights Reserved