Три реальних переваги якісного кондиціонера

При покупці кондиціонера потрібно отсмотреть десятки виробників і сотні різноманітних моделей. Хочеться, щоб кондиціонер приніс в будинок комфорт, але не ясно, на що потрібно звернути увагу, крім ціни.

Осуществляется профессиональная Установка кондиционера под ключ быстро и качественно.

Всі спліт-системи мають схожу конструкцію, вміють охолоджувати і обігрівати повітря. Кожна модель має сертифікат відповідності та мінімум річну гарантію. При цьому ціни на них різняться від 10 до 170 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Основні відмінності: безпека, рівень шуму при роботі кондиціонера і комфортна подача повітря. Саме ці характеристики відрізняють якісний кондиціонер від такого, який принесе більше складнощів, ніж користі.

При обмеженому бюджеті я раджу купувати просту і якісну модель від великого виробника з хорошою репутацією. Ви платите, по суті, не за пристрій для охолодження повітря, а за комфортну атмосферу в квартирі.

Необов'язкові додаткові функції - численні фільтри або світиться дисплей - нічого не говорять про якість спліт-системи і не гарантують комфорт і довгий термін служби кондиціонера.

за безпеки

Всі спліт-системи безпечні, якщо їх правильно встановити і дотримуватися інструкції. Є невеликі відмінності, які призводять до помітної різниці в якості.

У деяких моделей у внутрішньому блоці немає решітки, яка не дасть засунути пальці в вентилятор. Західноєвропейські стандарти вимагають, щоб вона була, але російські - ні.

Жалюзі кондиціонера «простіше» регулюються неточно, а температура може «плавати» на 2-4 градуси - можна застудитися. У якісного кондиціонера - не менше десяти точно прорахованих положень жалюзі і строго постійна температура.

Кондиціонери, офіційно поставляються до Росії, мають сертифікати відповідності. Відповідальні виробники проводять і добровільну сертифікацію, підтверджуючи якість і безпеку. Наприклад, європейський сертифікат Eurovent підтверджує продуктивність і ефективність, RoHS гарантує відсутність отруйної ртуті, свинцю, кадмію та дифенилов.

У кондиціонерів маловідомих недорогих марок такої гарантії безпеки і якості, як правило, немає.

За рівнем шуму

Будь-кондиціонер видає шум - це неминуче. Шумить вентилятор внутрішнього блоку, клацають реле, а зовнішній блок створює максимальний шум. Тому спліт-система стала порятунком для житлових будинків: гучний компресор винесено на вулицю.

Кондиціонер низької якості не дасть спати через різноманітних малоприємних звуків: тонкий пластик деформується при зміні температури і потріскує. Корпус дорогого кондиціонера в 2 рази товще, пластик міцніше і зберігає форму.

Кондиціонер без інвертора буде то включатися, то вимикатися. Кожен раз при цьому неголосно, але неприємно клацає реле. Більш сучасний і якісний кондиціонер з інвертором регулює потужність плавно, ніяких клацань.

У якісних кондиціонерів є безшумний режим, комфортний для сну. Шум в ньому можна порівняти з тихим шепотом або шелестом листя. Якщо такого режиму немає, шум буде схожий на приглушений розмова або гул телевізора в сусідній кімнаті.

За подачі повітря

У кондиціонерах не завжди можна точно відрегулювати повітряний потік. Повністю не вдасться відвести холодне повітря від робочого столу або ліжка, якщо в ньому всього 2-3 швидкості і тонкі жалюзі.

Кондиціонер буде дути крижаним повітрям з температурою 12-13 ° C, якщо у нього немає інвертора - плавного регулювання потужності.

Кондиціонер високої якості має 5-10 швидкостей вентилятора і два типи регулювання напряму: вгору-вниз і вправо-вліво. Жалюзі жорсткі, не деформуються при перепадах температури і подають повітря в потрібному напрямку.

Деякі сучасні моделі можуть створювати в одній кімнаті кілька зон різної температури, а жалюзі можна управляти автоматично з пульта дистанційного керування.

Для комфорту важливо, щоб не було протягу і була стабільна температура. Уві сні чи під час сидячої роботи перепад в два градуси дуже помітний.

У спліт-системах не найвищої якості реальна температура може відхилятися на 2-3 градуси від заданої. Це відбувається через відсутність інвертора, неточності датчика або тому, що датчик температури розташований у внутрішньому блоці під стелею. Через це температура в іншому кінці кімнати зовсім інша.

Якщо кондиціонер якісний, він допускає відхилення лише в межах 0,5 ° C. Він оснащений інверторним керуванням для плавної і точної регулювання температури і виносним датчиком на пульті ДУ. Досить покласти пульт поруч з собою - і кондиціонер буде контролювати саме цю ділянку кімнати.

Copyright © . All Rights Reserved