Ідея для дачі: паркан із сітки

Паркани з сітки рабиці користуються великою популярністю серед власників дачних ділянок. Такі паркани довговічні, комфортні, прості в монтажі, добре провітрюваність і недорогі за ціною.

Завжди зручно квитки на автобус купити на сайті бас проїзд юа.

Типи парканів з рабиці

- проста сітка;

- сітка з нержавіючої або оцинкованої сталі;

- сітка з полімерним покриттям.

Найпоширенішим є перший варіант. Ціна простий (чорної) сітки є найнижчою з усього ряду. Однак така сітка вимагає обов'язкового фарбування після її монтажу. Решта варіантів сіток коштують трохи дорожче.

Новинкою у виробництві сітки рабиці є сітка з полімерним покриттям. Даний матеріал дозволяє забезпечити надійний захист від зовнішніх впливів навколишнього середовища. Така сітка буде більш довговічною і не вимагає додаткового фарбування.

Звичайно, огорожі з сітки рабиці виглядають не так елегантно, як ковані огорожі , але ціна і широка сфера застосування сітки робить її дуже популярною. Прикрасити паркан з рабиці і надати йому естетики допоможе посадка уздовж огорожі декоративних в'ючних рослин. Тоді паркан буде виглядати, як жива огорожа.

До того ж, установка огорожі з рабиці також простий і швидкий, як монтаж огорож з профнастилу . Не вимагає залучення спеціальної техніки та фахівців. Установку можна зробити власними силами. Для цього необхідно встановити залізні або бетонні стовпчики, на які відбувається натягування мережі. Установка починається з кутового стовпа, а через крайні осередки пропускається міцний сталевий дріт.

Copyright © . All Rights Reserved