Що таке Дедик: dedicated server + переваги Дедик + де і для чого він використовується?

В першу чергу, головна відмінність - можливість економити. Оренда Дедик обходиться куди дешевше, ніж використання аналогічного за характеристиками хмарного сервера. При цьому в більшості випадків додатковий обсяг збережених даних в хмарі необхідно докуповувати.

Купить дедик на сайте по приятным ценам.

Теоретично, хмарні сервери можуть бути дешевше Дедик. Особливо в ті моменти, коли його ресурси не використовуються (наприклад, в нічний час доби). Але варто розуміти, що такі моменти вкрай рідкісні, так як зазвичай ночами створюються резервні копії файлів. На це для великих проектів виділяється до 8 годин.

Також відзначимо, що Дедик забезпечує безперервний доступ до даних, що ви зберігаєте. Наприклад, в разі проведення технічних робіт інформація, яка розташована на окремо виділеному файлсервера, все так же буде доступна. Не варто забувати і про безпеку виділеного сервака.

Незважаючи на заявлені способи захисту, хмарні файлсервера нерідко зламуються (наприклад, згадайте гучні випадки витоку особистих фото і відео знаменитостей з iCloud). Ваш логін і пароль знаходиться в базі даних адміністрації хмарного сервера. До Дедиков ж ніхто, крім вас, не має ніякого доступу.

І в цілому, Дедик визнаний одним з найбезпечніших способів зберігання даних. Хоча, не приховуємо, і він не ідеальний у порівнянні з найбільш захищеними варіантами, такими як запаролений хард, який часто використовується для зберігання криптовалюта, відсканованих документів і т.д.

Що таке «Дедик» - області застосування виділених серверів

Завдяки технологічному стрибка в області обчислювальних і графічних процесорів перед досвідченими користувачами ПК стало питання про апгрейд комп'ютера до новітнього «заліза». Побажання багатьох - обійтися без значних капіталовкладень і без покупки власної серверної апаратури. Тут на допомогу якраз і приходять виділені сервери, які розміщують на своїй базі обчислювальні потужності, необхідні для запуску певного софта.

У наш час Дедиков активно використовуються для т.зв. «Хмарного» гейминга і хостингу онлайн-ігор. Такі процеси вимагають величезну кількість обчислювальних ресурсів, адже потрібно не тільки обробляти дані з сотень тисяч комп'ютерів, але і зберігати їх.

В онлайн-іграх dedicated server'ом називають той сервер, на якому запускається лише серверна частина програми. Різні особисті дані, будь то відомості про персонажа, паролі, гравця, розташовуються на інший серверній машині. Часто для цього використовуються пристрої з операційною системою Unix. Це спрощує доступ користувача до даних сервера, та й оренда Дедик з Unix обходиться дешевше.

В ідеалі, для кожної такої гри потрібно кілька виділених серверів, розташованих по всьому світу. Тільки в такому випадку буде можливо передавати дані без тривалої затримки (aka пинга).

Copyright © . All Rights Reserved