Який паркан вибрати

Різні види зборів виконують відповідні функції. Деякі служать для позначення кордону ділянки, інші - декоративні. Але здебільшого призначення огорожі - захист від проникнення сторонніх людей і тварин. Тому вибирати паркан потрібно виходячи з покладених на нього функцій.

Профессиональное создание сайтов за короткое время.

Визначаємося з типом забору в залежності від призначення

Як тимчасової огорожі підійдуть сітка Рабиця або дерев'яний штахетник, а для великих будівельних об'єктів - металевий профнастил.

Бюджетний варіант забору для дачі - сітка Рабиця, більш міцний і привабливий - сітка Гіттер.

Для заміського будинку підійдуть такі види зборів:

металевий паркан ,

профнастил ,

цегляний ,

кам'яний,

кований.

Бетонні і металеві зварні секції часто використовують для огородження промислових об'єктів і муніципальних установ.

Вентильований або глухий паркан: в пріоритеті проветриваемость або приватність?

У глухих парканах огорожу має вигляд суцільного полотна. Воно дає відчуття більшої безпеки і приватності. Звичайно, розрізати сітчасту огорожу просто, але і подолати цегляну огорожу при бажанні не так вже й складно. Для ділянок, на яких вирощують рослини, все ж краще вентильовані огорожі.

Для зборів двох груп можна виділити загальні властивості. Але і всередині кожної групи окремий тип забору має свої особливості. Тому до вибору потрібно підходити, зважуючи варіанти з економічної, практичної і з естетичної точки зору. Дуже великим попитом пользуюется комбінований паркан з профнастилу і паркану .

Copyright © . All Rights Reserved