Як вибрати підлогові матеріали для нової квартири

Ремонт у новій квартирі закінчують укладанням підлогових покриттів. Після цього можна поселятися і жити. Підлогові покриття відіграють важливу естетичну роль, але мають бути міцними - ними постійно ходять люди.

Заказать строительные и ремонтные работы по выгодной цене у специалистов вы можете зайдя на сайт компании.

Вибір матеріалів залежить від загального стилю інтер'єру, особистих уподобань господарів квартири та доступного бюджету. Тепер можливостей багато, як ніколи. Традиційні та сучасні покриття для підлоги представлені в широкому асортименті.

На основі дерева

Підлоги роблять із масивних дощок, укладають штучний паркет та паркетну дошку, ламінат. Покриття, виготовлені з дерева - найпрестижніші. Вони екологічні та перевірені на практиці століттями. Штучний паркет і масивні дошки досить дорогі, але вартість квартири з дерев'яною підлогою помітно підвищується. Вона набуває «елітного вигляду», справляє приємне враження на гостей.

Багатошарова паркетна дошка та ламінат (ДВП високої щільності) коштують дешевше та не вимагають частого догляду. Зовні вони не відрізняються малюнком від цінних порід цільної деревини. Якщо потрібна практичність покриття, а бюджет обмежений - це найкращий вибір.

Сучасні матеріали

Популярні в новобудовах синтетичні матеріали – лінолеум, ламінатин, ковролін. Вони довговічні, зносостійкі і десятиліттями не вимагають ремонту. Покриття не бояться води, їх можна мити скільки завгодно з використанням побутової хімії. Доступні будь-які кольори. Синтетика коштує недорого, ремонт у новій квартирі потребує мінімальних витрат.

У ванній та на кухні

Коли ми ремонтуємо кімнату в квартирі , покриття для підлоги не повинно бути водостійким. Інша ситуація у вологих приміщеннях - ваннах та санвузлах, на кухнях. Найкращим покриттям підлоги в них буде керамічна плитка та подібні до неї матеріали. Міцна плитка витримує великі навантаження, її легко відмити від забруднень. Кераміка дорожча за інші матеріали, але витрати окупаються тривалим терміном служби. Гарні візерунки на плитці перетворюють приміщення, стандартна ванна стає унікальною.

Тепла підлога

Якщо під покриттям підлоги розташовані труби опалення, краще покладатися в його виборі на рекомендації фахівців, що облаштовують «теплу підлогу». Опалення змінює звичайний режим температури та вологості. Крім того, необхідно залишити можливість швидкого доступу для ремонту опалювальної системи або ліквідації протікання.

Copyright © . All Rights Reserved