ПЕРШИЙ ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТИЙ ДЕЗІНФЕКТАНТ НА ​​ОСНОВІ СРІБЛА ТА МІДІ

Коли нам дороге здоров'я наших близьких ми завжди перестрахування, бажаючи вберегти їх від зайвих контактів з вірусами, бактеріями, мікробами. Але як це зробити вірно? Адже небезпека скрізь, навіть у наших будинках, а користуватися хімічними засобами, означає наражати рідних на ще більшу небезпеку, особливо якщо справа стосується дітей. Як правильно вчинити?

По выгодной цене дезинфицирующие средства вы можете купить на сайте в любое удобное время.

За допомогою нанотехнологій ми розробили унікальний дезінфікуючий антибактеріальний засіб, який просто незамінний у побуті.

При всій своїй ефективності, антибактеріальний дезінфікуючий засіб є безпечним для дітей, тварин і навколишнього середовища. Адже до його складу входять лише натуральні компоненти: срібло, мідь та лимонна кислота! Жодного хлору, шкідливих добавок, барвників та штучних ароматизаторів.

В результаті застосування дезінфікуючого засобу ви отримуєте такі переваги:

У помешканні стабілізується здоровий мікроклімат, нейтралізуються віруси, бактерії, грибок;

Ті, хто проживає в приміщенні, оздоровлюються за рахунок різкого зниження рівня хвороботворних мікробів, що стає особливо актуальним у період епідемій грипу, простудних захворювань;

Не завдається шкоди навколишньому середовищу;

Завдяки пролонгованому ефекту продукт ще тривалий час продовжує захищати ваш будинок після прибирання.

Також засіб незамінний для вирішення важливих побутових завдань:

Унікальний засіб від запаху : нейтралізація сторонніх запахів у приміщенні ("стиснене повітря", запах поту та ін.), видалення запаху взуття , видалення запаху "старі" та запаху домашніх тварин (в т.ч. запаху котячої сечі);

Засіб від паразитів (дезінфекція від глистів, гельмінтів та їх личинок), що заносяться домашніми вихованцями;

Засіб для нормалізації бактеріального фону в повітрі та антибактеріальної обробки повітря в офісах та будинках у період епідемій.

ЗАСТОСУВАННЯ АНТИБАКТЕРІАЛЬНОГО ЗАСОБИ ДЛЯ ДОМУ:

Збовтайте вміст спрею, розпорошіть засіб на поверхні, яка потребує дезінфекції (підлога, меблі, дверні ручки, іграшки, посуд, сантехніка, килимові покриття тощо). Для отримання найкращого антибактеріального ефекту засіб не рекомендується змивати. При необхідності після висихання засобу протріть оброблені поверхні сухою ганчірочкою.

Не застосовуйте продукт з агресивними хімікатами, хлором, кислотами, лугами, а також іншими дезінфікуючими та миючими засобами!

СКЛАД ДЕЗАСТИНИ ДЛЯ ДОМУ

До складу антибактеріального дезінфікуючого засобу Silvester входять лише срібло, мідь, лимонна кислота і вода найвищого ступеня очищення.

Відомо, що срібло – найсильніший дезінфектант природного походження, а мідь – потужний антигрибковий агент, який у композиції зі сріблом виявляє ефект синергізму та значно посилює дію першого. Саме завдяки унікальним властивостям комплексу зі срібла та міді, засіб ефективно бореться з усіма відомими бактеріями, вірусами, збудниками хвороб та повністю знешкоджує їх.

Дезінфікуючий засіб має пролонгований ефект, попереджає розмноження бактерій і надійно захищає ваш будинок на тривалий час. З таким унікальним побутовим дезінфікуючим засобом ви можете бути спокійні за чистоту свого будинку, безпеку та здоров'я усієї своєї родини.

Дезінфектант застосовується на будь-яких стійких до вологи поверхнях.

Copyright © . All Rights Reserved