​Сучасна металева огорожа

Сучасні металеві огорожі без потреби асоціюються з простими металевими стовпами кінця минулого століття. Зараз це красиві, дуже декоративні ковані орнаменти. Металеві огорожі можна виготовити самостійно, на невидимому, бетонному фундаменті. Однак ви можете зробити лише такі прольоти і розмістити їх в оточенні цегляних або кам’яних стовпів. Доречі, купити металопрофіль можна на сайті за найвигіднішою вартістю на сьогоднішній день.

Візерунки металевих огорож дійсно найрізноманітніші - більш, менш декоративні, з ніжною позолотою або декоративними верхівками для стовпів. Насправді можливостей досить багато. Візерунки металевих огорож, звичайно, повинні відповідати стилю будинку та його околиць. Промислові огорожі також виготовляються зі сталі.

Ці типи майнових огорож також можуть коштувати багато. Все залежить від того, який матеріал ви виберете і як він буде коватися. Праця коштує багато, оскільки вимагає найму зварників, що є великими витратами. А може вас також зацікавить ця стаття про композитні огорожі?

Наша порада: Вибираючи металеві огорожі, зверніть увагу на тип сталі, з якої вони будуть виготовлені. З’ясуйте, чи попередньо він був просочений (наприклад, тиск чи оцинкований) та як він був пофарбований. Від цього може залежати довговічність огорожі.

Модні огорожі для будинків з дерева Дерев’яні огорожі - безумовно найпопулярніші огорожі. І мова йде не тільки про рейки, хоча вони також дуже популярні, але і про сучасний дизайн. Дерев’яні жалюзійні (горизонтальні) огорожі набагато сучасніші і користуються великим попитом, як і повні ламельні огорожі. Тут деревина може бути різних видів. Також ознайомтесь із цією статтею про дерев’яні огорожі.

Дерев’яні огорожі можна зробити двома способами: або замовити рейки, або інші дерев’яні елементи і просвердлити їх самостійно до стовпів і кронштейнів, або замовити панельні огорожі. Готові дерев'яні прольоти є в багатьох магазинах. Зручні, прості в складанні та часто цікаво оформлені - вони є справді хорошим рішенням.

Однак варто знати, що дерево, хоч і виглядає натурально, і виглядає красиво, також має багато недоліків. А саме: він може заростати мохом і псуватися під впливом вологи. Тому обслуговування, регулярне прибирання, просочення та фарбування відповідною фарбою дуже важливі. Якщо ви не хочете витрачати на це стільки часу, виберіть композитне огородження. Композитні дошки довговічні і добре виглядають. Їх також виготовляють із затворних або ламельних огорож.

Наша порада: Розгляньте вибір породи деревини. Найчастіше використовують сосну та ялину - вони найдешевші та довговічні. Однак ви також можете вибрати букову, дубову або ясенову огорожу, і вільха теж хороша. Швидше не вибирайте м’які листяні або фруктові дерева. А може вас також зацікавить ця стаття з актуальним прайс-листом огорож?

Copyright © . All Rights Reserved