Что такое автокран или кран-манипулятор?

Автокран і кран-навантажувач — це вантажівка, яка має кран ззаду або позаду кабіни, який використовується для завантаження та розвантаження вантажів із палуби вантажівки. Його іноді називають Hiab на честь оригінального виробника. Це відрізняється від мобільного крана, який не перевозить нічого, крім обладнання, яке використовується для монтажу та підйому вантажів.

На сайте https://active-trans.com.ua/ вы можете заказать манипулятор киев на выгодных условиях.

Типи автокранів

Ви можете побачити праворуч кран з кулачковою стрілою. Він має дві стріли та фіксований гак на кінці зовнішньої стріли

Це одностріловий кран. Основна стріла висувається, а гак на тросах використовується для регулювання висоти вантажу.

Для евакуації транспортних засобів часто використовуються однострілові крани. Вони не мають такої гнучкості, щоб потрапити у складні місця, як це роблять крани з поворотним кулаком. Кран з поворотною стрілою може дістатися до простору, наприклад, вікна четвертого поверху, оскільки в стрілі є додаткове шарнірне з’єднання.

Переваги автокрана-маніпулятора

Автокран дуже гнучкий:

Якщо кран не потрібен, він все одно корисний як вантажівка, і його можна завантажити за допомогою вилкового навантажувача

Вони забезпечують легкий доступ до робочих місць

Якщо вантажопідйомність менша за 10 тонн, ними можна керувати за наявності відповідної ліцензії на вантажівку (крани понад 10 тонн вимагають, щоб оператор мав ліцензію на роботу крана-навантажувача автомобіля підвищеної небезпеки , якщо вони не перебувають під наглядом оператора крана-навантажувача з ліцензією) .

Це дешевше, ніж спеціальний мобільний кран

До нього можна додати навісне обладнання для додаткової універсальності, наприклад шнеки та клітки для персоналу.

Як здійснюється управління краном-навантажувачем?

Живлення крана подається за допомогою коробки відбору потужності або ВВП.

Більшість нових кранів-навантажувачів мають елементи керування, встановлені з обох боків транспортного засобу, і блок дистанційного керування, який дозволяє оператору спостерігати за вантажем із безпечної відстані.

Пульт дистанційного керування дозволяє оператору виконувати більшість завдань, крім розгортання виносних опор

Водій вантажівки може керувати краном, спочатку розгорнувши виносні опори.

Кран на крані-навантажувачі призначений лише для підйому речей на саму вантажівку та зняття з неї. Таблиця рейтингу крана описує обмеження крана.

Таблиця номінальних характеристик крана показує, що максимальна вага, яку кран може підняти, коли стріла повністю висунута, становить 1040 кг, коли стріла розташована горизонтально, порівняно з теоретичним максимумом у 5850 кг, якщо виносні опори повністю висунуті.

Copyright © . All Rights Reserved