КРИТЕРІЇ ВИБОРУ ТИПУ ОГОРОЖІ

На огорожі покладається цілий ряд завдань , серед яких основні :

визначення меж;

забезпечення безпеки території;

прикраса ділянки .

Всегда можете купить жд билеты онлайн и выбрать лучшие места.

Кожен паркан в тій чи іншій мірі виконує ці функції, але так як дачну ділянку межує з різними об'єктами, якісь огорожі будуть виконувати ці завдання в більшій чи меншій мірі. Наприклад, огорожа, що відокремлює ділянку від вулиці , дороги або лісу, має бути, перш за все, надійним і забезпечувати захист, а паркан, що відокремлює вашу ділянку від сусідського, служить, в основному, для визначення кордону та прикраси території - капітальним і неприступним він бути не зобов'язаний. У будь-якому випадку, паркан повинен бути естетичним і не псувати (а краще прикрашати) заміський ділянку.

Найважливіше значення при виборі матеріалу забору має стиль ландшафтного дизайну . Для ділянок, виконаних в класичному стилі, кращою прикрасою стануть кам'яні, цегляні або ковані огорожі, стиль кантрі прикрасить дерев'яну огорожу, а в фолк-стилі доречним буде плетена огорожа. Дуже добре, якщо паркан, будинок та інші будівлі на території матимуть якісь загальні риси.

НОРМАТИВНІ ВИМОГИ ДО ОГОРОЖІ ДІЛЯНКИ

Щоб уникнути непотрібних клопотів ще до початку спорудження паркану необхідно отримати дозвіл на його будівництво. Якщо проект виконаний з дотриманням всіх норм, що висуваються до дачних огорож , ніяких проблем не виникне. Згідно з нормативно-правовим документам, паркан, що розділяє дві сусідні ділянки, повинен бути не вище 1,5 м і не затінювати прилеглу територію. Отже, виконувати його необхідно з сітчастих або ґратчастих матеріалів. Висота огорожі, що виходить на вулицю , може досягати 2 м . Такі паркани можуть бути виконані з будь-яких матеріалів, вимоги до прозорості відсутні.

Також правилами регламентується відстань огорожі від об'єктів на ділянці : 3 м - для будинків і 4 м - для вольєрів домашніх тварин. Перш, ніж поставити огорожу між своєю ділянкою і сусідським, необхідно виконати розмітку, а потім узгодити кордон з сусідами. Це дозволить не тільки зберегти нормальні відносини, але і в подальшому уникнути суперечок з приводу незаконно захопленої землі.

Copyright © . All Rights Reserved