Як вибрати паркан: лікнеп за видами і матеріалами огороджень

Основне завдання будь-якого забору - чітко позначити межі ділянки. За бажанням господарів паркан може виконувати також і охоронні функції: захищати приватну територію від небажаних проникнень і поглядів ззовні. І, як будь-яка видима деталь, огорожа істотно впливає на загальне враження від екстер'єру будинку, тому при покупці забору важливо звертати увагу і на його зовнішній вигляд.

Надежная бк париматч регистрация и вы сможете быстро приступить к ставкам.

Умовно паркани можна розділити на глухі і ажурні. Глухі часто виглядають більш надійними, однак насправді це не зовсім так. Так, бетонна плита або лист металопрофілю не дають стороннім розглянути що відбувається за парканом. Однак за частиною захисту від проникнення легкі ковані огорожі з піками часто можуть дати фору суцільним парканів-стін.

Щоб купити паркан оптимальних параметрів, ознайомтеся з основними типами огорож, які можна купити в Білорусі. В основному їх властивості залежать від матеріалів, з яких ці паркани виготовлені.

Паркани з металопрофілю

Такі паркани складаються з металевих листів товщиною до 0,7 мм, закріплених між вертикальними стовпами-опорами. Рельєфне профілювання робить метал більш міцним і стійким. Сталевий лист не боїться і агресивних погодних явищ: завдяки оцинкування і захисної грунтовки він стійко переносить дощі, сніг, сонячні промені і скачки температури. Одна, а іноді і обидві сторони профільованого листа зазвичай покриваються шаром кольорового полімеру. Він забезпечує не тільки гармонію забору з оформленням будинку, але і додатковий захист від зовнішніх впливів.

Головний недолік паркану з металопрофілю - його надмірно строгий і невигадливий зовнішній вигляд, що навіває асоціації з промисловою зоною. Щоб згладити неприємне враження, не полінуйтеся використовувати красиво оформлені опорні стовпи. Відмовтеся від невибагливих металевих труб на користь цегляної або кам'яної кладки. Верхня частина стовпів для забору може бути декоративно оформлена. Металевий паркан виглядає на порядок краще і в тому випадку, якщо нижній край листа спочиває на потужному фундаменті з цегли або каменю, а не просто впирається в землю.

Паркани з цегли

Паркани з цегли або каменю є повноцінну стіну, зведену навколо ділянки. Такі ґрунтовні споруди не бояться ні злив, ні ураганів. Дуже велику роль грає якість використаних матеріалів - цегли і цементного розчину. Зверніть увагу і на подальшу гидрофобную обробку цегли. Інакше з часом на ньому з'являться висоли, здуття і інші неестетичні відмітини часу.

Зазвичай паркан кладеться так само, як і звичайна стіна: його основу складають стінові цеглини, а зовнішню привабливість і стійкість до зовнішнього середовища забезпечує облицювальну цеглу. Нескладні підрахунки показують, що побудований за правилами паркан вийде досить товстим. Якщо для вас важливо заощадити місце на ділянці, зводите цегляну стіну цілком з облицювальної цегли в один або два шари. Для зміцнення стовпів всередину них міститься металева арматура.

Монтаж цегляної огорожі вимагає часу і сил, та й фінансові витрати на нього припадають чималі. Однак в результаті ви отримуєте надійну і при цьому естетичну захист на кордонах вашої ділянки. На сьогоднішній день ви можете купити цеглу з самим різним декоративним оформленням, щоб надати забору унікальний вид.

Бетонні паркани

Бетонні паркани складаються з цілісних плит. У найпростішому варіанті вони мають гладку поверхню, але такі огорожі рідко використовуються для обнесення приватних ділянок. Навколо котеджів і дачних ділянок найчастіше зводяться огорожі з бетонних плит з рельєфною поверхнею, що імітує кам'яну або цегельну кладку. У верхній частині таких плит бувають ажурні вставки, завдяки яким огорожа виглядає легше і витонченіше.

Строго кажучи, паркани з плит є скоріше залізобетонними завдяки наявності зміцнює арматури. Це робить огорожу міцним і надійним. До безперечних достоїнств бетонних огорож відносяться також їх низька ціна і простота монтажу. Зовнішній вигляд може варіюватися в залежності від виробника і моделі. При бажанні ви можете пофарбувати паркан на свій смак, щоб створити гармонію між будинком і огорожею. Однак деякі види бетонних плит спочатку мають дуже привабливий вигляд і не потребують додаткової обробки.

Дерев'яні паркани

Дерев'яні паркани - не часте явище через складнощі, пов'язаних з експлуатацією дерева на вулиці. Щоб огорожа зберігала привабливий вигляд і не прогниває під дією дощу і снігу, дошки для дерев'яних парканів необхідно ретельно обробляти спеціальними засобами, а також ретельно стежити за їх якістю при відборі матеріалу. При використанні якісних матеріалів і належному догляді дерев'яний паркан прослужить вам не один рік.

Цілком дерев'яні огорожі практично не зустрічаються. Зазвичай дошки кріпляться між металевими або цегляними опорними стовпами. Це стосується і символічних штахетник, і потужних зборів, що повністю приховують те, що відбувається на ділянці. Така особливість конструкції покликана, в першу чергу, підвищити міцність забору. Цегляні стовпи також грають і на поліпшення зовнішнього вигляду забору, особливо, якщо він відрізняється великою висотою.

Copyright © . All Rights Reserved