Як вибрати паркан?

Прагнучи зрозуміти, який паркан виправдає Ваші очікування, рекомендуємо відповісти на ці питання.

Предлагаем вам бесплатные фриспины за регистрацию 2021 украина выгодно и надежно.

Закритий чи відкритий?

Закритий може бути металевий горизонтальний з профілів - можна регулювати закритість забору, вибравши різної ширини профілю, штахетник, алюміній, пластик або дерево, бетонні блоки, габіони. Також можна регулювати приватність і у сегментних зборів, використовуючи забірну стрічку. Відкриті паркани обмежують територію, захищають від зломів, але не збережуть приватності. Відкриті виготовляються з металевих профілів, декоративні з орнаментами, сегментні, з сітки.

Високий або низький?

Висота огорожі - індивідуальний вибір. Вирішувати, будувати високий або низький паркан, потрібно виходячи з потреб особистої приватності, захисту та дозволів на установку. Зверніть увагу, що на паркан вище 2 метрів потрібен окремий дозвіл.

Довговічний або тимчасовий?

Якщо територію обгородити потрібно тимчасово, вам прекрасно підійде мобільний паркан або дешевий, легко встановлюється сітчастий паркан. Найбільшу частину витрати паркану з рулонної сітки займає бетонування стовпів, але можна їх зменшити, використовуючи спеціальні забиваються стовпи і взявши напрокат ручне вбивається пристосування. Бажаючим довговічного рішення краще вибирати паркани з металевих горизонтальних профілів, дерева, пластика, блоків, металевих вертикальних профілів.

Яка складність монтажу » ?

Звичайно, ступінь складності монтажу не повинна бути основним фактором при виборі забору, але все ж на це питання теж потрібно відповісти. Складніше монтувати паркани з блоків, габіонів (кам'яні паркани), також комбіновані з різних елементів. Найпростіший монтаж складається з бетонування металевих стовпів і прикріплення сегментів забору, використовуючи деталі, що знаходяться в комплекті. Збірний фундамент дозволяє уникнути складні і дорогі бетонні роботи.

Які потреби догляду?

Якщо зовсім не хочете приділяти час на догляд за парканом, вибирайте Aluzinc штахетник, алюмінієвий, металевий оцинкований паркан - він довговічний і не потребує оновлення. Дерев'яний паркан без змін витримає 10 років, після чого має бути його імпрегнованої і фарбувати. Цінують натуральність варто звернути увагу на паркани з термічно обробленого дерева, воно виглядає не тільки привабливо, але й довговічне.

Охороняє або обмежує територію?

Приватність буде зберігати паркан з горизонтальних або вертикальних металевих, дерев'яних або пластикових дощок. Є й такі паркани, у яких зсередини можна бачити вулицю, а зовні територія ділянки не проглядається (типу жалюзі). Тим, хто живе в більш безпечному місці варто вибирати паркан вище, який забезпечить захист. А ось паркан із сітки, низький декоративний паркан тільки обмежить територію, але захищати буде менше.

Copyright © . All Rights Reserved