Як вибрати в подарунок алкоголь?

При виборі алкогольної продукції, бажано брати дорогі, елітні напої, довгої витримки. Найкращим варіантом буде вибір рідкісного алкогольного напою, який не міг сам собі дозволити людина. Чоловікам прийнято дарувати коньяк, горілку, віскі, ром - тобто міцні напої. Жінки зазвичай віддають перевагу вину, мартіні, шампанське. Але не варто зациклюватися на стереотипах. Якщо жінка обожнює коньяк, безперечно варто подарувати її улюблений напій.

Надежная скупка алкоголя в СПб, предлагаем хорошие деньги за ваш элитный алкоголь.

Алкогольні напої дарують відповідно до своїх уподобань і бажаннями людини. Люблячому міцні напої, даруєте міцний алкоголь, а не слабка по градусам шампанське. Вино можна подарувати тому, хто в ньому розбирається і цінує.

У Росії найпоширеніший алкогольний напій - це горілка. Але цікаво те, що в основному на свята дарують не її. Горілка, навіть не найдорожча, відмінно підійде в подарунок іноземному громадянину, як нагадування про Росію. Не варто забувати, що горілку треба брати якісну і не найдешевшу, щоб уникнути неприємних ситуацій.

Якщо ви даруєте алкоголь людині креативному - то не будьте банальними, проявіть фантазію! Така людина зрадіє пляшці найдавнішої настоянки - абсенту. Про цей напій склалася маса легенд, деякі вважали його наркотиком, інші - лікером або настоянкою, треті - ліками. Такий подарунок нікого не залишить байдужим.

Жінкам крім таких традиційних напоїв, як вино, шампанське або мартіні, можна подарувати лікер. Таких безліч - від кокосового Малібу до кавового Бейліз і Калуа. Смак лікеру варто вибирати виходячи зі смакових переваг жінки, або навпаки - піднести їй що-небудь новеньке і несподіване.

Останнім часом існує традиція дарувати пляшку дорогого алкогольного напою молодятам в день їхнього весілля. Пляшка вручається з умовою, що молодята буду зберігати її довгі роки і відкриють лише на річницю весілля (срібною, золотою, діамантовою). Тому такий подарунок треба вибирати уважно, враховуючи, що не всі алкогольні напої здатні простояти так довго, не зіпсувавшись.

Не варто забувати, що оформлення та упаковка напою грає безсумнівну роль в сприйнятті подарунка. Навіть не самий елітний і дорогий алкоголь можна подати в красиво оформленій упаковці, яка справить гарне враження.

Алкоголь можна віднести до нічим не зобов'язує, нейтральним подарункам, який виражає ваше повагу і увагу до людини. Слідуючи вищепереліченим радам, ви обов'язково виберіть в подарунок правильний алкоголь.

Copyright © . All Rights Reserved